Konkurs Fotograficzny 2020

Szanowni Państwo,

Nasz pierwszy konkurs fotograficzny cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Oprócz otrzymanych prac zebraliśmy wiele pozytywnych uwag gromadząc jednocześnie doświadczenie do realizacji kolejnych edycji. Zgodnie z obietnicami już dziś zapowiadamy nasze kolejne spotkanie z fotografią. Tym razem chcemy, aby zdjęcia prezentowały toczące się wokół nas życie.

Osiedle to przecież nie tylko domy, ulice, polne kwiaty i stare drzewa. Najważniejszym elementem jest właśnie lokalna społeczność. W naszym pięknym otoczeniu pokażmy ludzi spędzających czas wśród rodziny, przyjaciół. Ludzi w sąsiedzkich relacjach, mieszkańców przy pracy, podczas relaksu, zabawy z dziećmi czy zwierzakami. Pokażmy Seniorów, pokażmy dzieci, pokażmy siebie samych…

Dzisiejsza wiadomość jest zapowiedzią II edycji konkursu. Jego oficjalne ogłoszenie planujemy na początek kwietnia, a zakończenie pod koniec wakacji.

Tak długi czas dajemy wszystkim fotografikom i fotoreporterom celowo na gromadzenie wyjątkowych ujęć i wykorzystywanie wszystkich ciekawych wydarzeń do ich rejestracji. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród planujemy dołączyć do programu corocznego, letniego koncertu w bibliotece.

0 0 głosy
Article Rating
Udostępnij
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Przewiń do góry