Nowe kosze na ulicy Jaworowej

Szanowni Państwo,

            Jak już informowaliśmy, na początku miesiąca zostały zdemontowane posadowione wzdłuż ulicy Jaworowej pojemniki na śmieci. Kosze te funkcjonowały przez ostatnie kilka miesięcy dzięki inicjatywie kilku naszych mieszkańców, którzy własnym staraniem je zamontowali i regularnie opróżniali.

            Miło nam zakomunikować, że podejmowane od dłuższego czasu próby uzyskania zgody na montaż pojemników przez odpowiedzialne za to służby miejskie w końcu zakończyły się sukcesem.

            W wyniku uzgodnień z ZDiTM w ostatnim czasie zamontowano nowe kosze, które będą od tej chwili regularnie opróżniane przez służby porządkowe. Póki co, wzdłuż Jaworowej znalazły się jedynie 3 pojemniki. Z pewnością ilość ich jest niewystarczająca lecz sam fakt montażu pojemników miejskich oraz objęcie ich systemem opróżniania jest krokiem w dobrym kierunku. Rada Osiedla będzie w dalszym ciągu zabiegać o montaż w obrębie naszego osiedla większej ilości koszy, których przydatność potwierdza stopień wykorzystywania „naszych” tymczasowych pojemników w okresie ostatnich miesięcy.

            Serdeczne podziękowania dla ZDiTM za dotychczasowe działanie i oczywiście czekamy na montaż kolejnych koszy na śmieci w innych częściach osiedla.

Udostępnij
Przewiń do góry